Grubi: 2000 vendet e reja të punës në Bechtel & Enka, janë mundësi që nuk duhet lëshuar!

INA
INA

18/10/2023

Zëvendëskryeministri Artan Grubi sërish ka apeluar deri tek qytetarët që të aplikojnë për punësim në vednet e lira të punës në kompaninë Bechtel&Enka, e cila është e angazhuar për ndërtimin e Korridorit 8 dhe 10D në vendin tonë, përcjell TV21. Profilet që kërkohen po prezantohen në Sheshin Skenderbeu, Sheshin Maqedonia dhe Capitol Mall në Shkup.

“2000 vendet e reja të punës në Bechtel & Enka, janë mundësi që nuk duhet lëshuar! Vazhdoni të aplikoni duke dërguar CV-në tuaj në [email protected]!
Nga dita e djeshme (17.10.2023) vazhdon prezantimi i profileve dhe kritereve të punësimit në Bechtel&Enka edhe në Sheshin Skenderbeu, Sheshin Maqedonia dhe Capitol Mall në Shkup, proces që do të zgjasë deri më 30 tetor.
Ju ftoj të gjithë të vizitoni këto pika të prezantimit, të informoheni rreth mundësive dhe të aplikoni duke përfituar në aspektin profesional dhe duke u bërë kontribues direkt në realizimin e projektit më të madh infrastrukturor në historinë e vendit, Korridorit 8 dhe 10D”, ka shkruar Grubi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

Bujar Osmani

Osmani: Shqiptarët përdoren si temë rezervë për pozicione më të mira elektorale nga partitë nacionaliste maqedonase!

vucic

Vuçiq: Infrastrukturë gazi edhe drejt Maqedonisë së Veriut!

lsdm vmro

Vrasësi dhe vrasjet shfrytëzohen për politikë ditore/ VMRO-ja dhe LSDM-ja vazhdojnë të kërkojnë përgjigje nga njëra-tjetra

INFO

NA NDIQ