Grubi: Çairi i Ali Ahmetit

INA
INA

7 Korrik, 2023

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi nëpërmes një statusi në rrjetet sociale pas këtij organizimi ka shkruar se Çairi ka qenë, është dhe do të jetë vatër besnike e vizionit përparimtar të Ali Ahmetit.

Sipas Grubit, ështëk të dëshmosh mbi gatishmërinë e paluhatur të çdo këshilli vendor në Çair për të vazhduar rrugëtimin e arritjeve dhe kontributin për të mirën e përgjithshme.

Në fund, zëvendëskryeministri ka uruar punë të mbarë dhe suksese udhëheqësisë së re me në krye, Bekim Nezirin.

“Çairi ka qenë, është dhe do të jetë vatër besnike e vizionit përparimtar të Ali Ahmetit. Kënaqësi të dëshmosh mbi gatishmërinë e paluhatur të çdo këshilli vendor në Çair për të vazhduar rrugëtimin e arritjeve dhe kontributin për të mirën e përgjithshme. Punë të mbarë udhëheqësisë së re të degës në krye me Bekim Nezirin”, ka shkruar Grubi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-haracine

Vrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

wagner-vagner-kosovo

Ai është i pranishëm grupi mercenarë Wagner?

Kasami

Kasami: Sulmi në Veri të Kosovës, është sulm terrorist

Ali Ahmeti

Ali Ahmeti: Dënoj sulmin vrastar ndaj policisë së Kosovës, destabilizon rajonin

Arben Taravari

Taravari: Dënoj me ashpërsi sulmin e kryer ndaj policisë së shtetit të Kosovës

monstra

Rasti “Monstra”, Raufi: Drejtësinë do ta kërkojmë në Strazburg

KAFE

Në cilin vend radhitet Maqedonia për nga konsumimi i kafesë

Kreshnik Bekteshi

Nuk e respektuan masën “Çmim i garantuar”, mbyllen marketet Vero në Taftalixhe dhe Viva Fresh në Butel

Carshia-e-Shkupit

Qyteti i Shkupit do të mbështesë zejtarët me nga 10 mijë denarë

INFO

NA NDIQ