Grubi: E ashtuquajtura opozitë shqiptare, vetëm i përkthen komunikatat e VMRO-DPMNE-së

INA
INA

15/11/2023

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi tha se nuk ka dëgjuar kërkesën e opozitës shqiptare për shkarkimin e tij, përcjell TV21. Grubi tha se opozita shqiptare “vetëm përkthen komunikatat e VMRO-DPMNE-së”.

“Nuk i kam dëgjuar këtë vlerësime, në qoftë se dua t’i dëgjojë vlerësimet e të ashtuquajturës opozitë shqiptare, do e dëgjoj VMRO-DPMNE-në sepse ato vetëm i përkthejnë komunikatat e VMRO-DPMNE-së dhe e përsërisin secilën prej tyre”, deklaroi Grubi.

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/360159649839383/?ref=embed_video&t=15

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

vmro

VMRO: Me Talatin kryeministër, bëhet “BDI-zimi” i Maqedonisë

Krenar Lloga

Lloga: Presim që Palevski të ekstradohet sa më shpejtë! 

INFO

NA NDIQ