Grubi: Mbi 2.000 vende pune në Kërçovë, Tetovë, Strugë, Gostivar, Manastir… APLIKONI!

Picture of INA
INA

23/09/2023

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka njoftuar në faqen e tij zyrtare në Facebook se Panairi i punës nga Bechtel & Enka po vijon të mbahet në qytetin e Kërçovës, Kumanovës dhe Velesit.

Grubi ka apeluar sërish që personat e interesuar të bashkangjiten në kompaninë prestigjioze të ndërtimit Bechtel & Enka për ndërtimin e Korridorit 8 dhe 10D.

“Mbi 2000 vende të reja pune, mundësi që nuk duhet lëshuar! APLIKONI!!!

Pas Gostivarit, Tetovës, Prilepit dhe Manastirit, panairi i punësimit në konzorciumin Bechtel & Enka për ndërtimin e Korridorit 8 dhe 10D po vijon në Kërçovë, Kumanovë dhe Veles deri më datë 3 tetor nga ora 12:00 deri në ora 16:00 në lokacionet e potencuara.

Ju ftoj që të ndani kohë, të vizitoni këto lokacione, të informoheni rreth vendeve të punës dhe të aplikoni në [email protected].” ka shkruar Grubi

TË FUNDIT
2 orë
Ndryshime edhe në Bordin e FIZhT-së! Asnjë shqiptar!
2 orë
Sevim Hoxha, këshilltare në Komunën e Çairit i bashkëngjitet Lëvizjes BESA (FOTO)
3 orë
Aleanca e Selës: Po luftohen disa kumarxhinj për t’i krijuar terren “kumarxhinjve të pushtetit”
3 orë
Nikolloski: Kërkojmë që paratë për hekurudhën drejt Bullgarisë të ridedikohen për hekurudhë të shpejtë në Korridorin 10
3 orë
Shkarkohet drejtori i Burgut të Shutkës!

ME TE LEXUARA

1 ditë
Tetovë, xhipi me targa zvicerane i'a mori jetën 67 vjeçarit me bicikletë dhe iku nga vendi i ngjarjes
8 orë
BDI: Ahmeti njoftoi ambasadoren norvegjeze për angazhimin e Poll Villiams në përpilimin e platformës së legjitimitetit
1 ditë
“Pyete babin tënd! S’mund të flisni për dinjitet kombëtar”/Përplasje e ashpër mes Zejdit dhe Shaqirit në Kuvend
1 ditë
Taravari: BDI kurrë më s’do t’i fitojë zgjedhjet
21 orë
9 vjet pa komandant Shqiponjën, e përkujtojnë familjarë e bashkëluftëtarë
1 ditë
Dauti: S’do lejojmë që për fatin e shqiptarëve të vendosin maqedonasit!

LEXO MË SHUMË

IMG_1564-scaled

Ndryshime edhe në Bordin e FIZhT-së! Asnjë shqiptar!

levizja besa

Sevim Hoxha, këshilltare në Komunën e Çairit i bashkëngjitet Lëvizjes BESA (FOTO)

ASH

Aleanca e Selës: Po luftohen disa kumarxhinj për t’i krijuar terren “kumarxhinjve të pushtetit”

452382115_1050157969799362_925654468935515164_n

Nikolloski: Kërkojmë që paratë për hekurudhën drejt Bullgarisë të ridedikohen për hekurudhë të shpejtë në Korridorin 10

burg

Shkarkohet drejtori i Burgut të Shutkës!

qeveria e maqedonise

Qeveria emëroi disa drejtorë

astrit iseni

Iseni: Do të punoj me përkushtim për sigurinë dhe mirëqenien e qytetarëve

Ixhet Lutfiu

Sonte në Tetovë “Diaspora në objektivin e Ixhet Lutfiut”, filmi dokumentar që dëshmon për rolin shqiptarëve në Danimarkë

komisioni-antikorrupsion

Antikorrupsioni/ Punësime gjatë zgjedhjeve – inicohet procedurë kundër një ish zv/ministri?!

INFO

NA NDIQ