Grubi: S’ka më padnav vo dupka…(VIDEO)

ina-online
ina-online

02/11/2023

Zëvendëskryeministri Artan Grubi ka reagur në mënyrë të veçantë pas përurimit të rrugës së rikontruar Podmolje-Strugë-Qafë Thanë, përcjell TV21.

Grubi duke shpërndarë videon e një qytetari për këtë rrugë, thotë se nuk ka më ë “padnav vo dupka, rushiv gumi, udriv kola”, si pasojë e rrugës së keqe.

“Premtuam rindërtim të tërësishëm të rrugë Strugë – Qafë Thanë dhe e realizuam në afatin dhe buxhetin e përcaktuar. Ky është mandat i realizimit të premtimeve të mëdha! S’ka më “padnav vo dupka, rushiv gumi, udriv kola” si pasojë e rrugës së keqe!”, ka shkruar Grubi duke e bashkangjitur videon ku dëgjohet edhe një këngë nga këngëtarja Eli Malaj./TV21

 

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

Bujar Osmani

Osmani: Shqiptarët përdoren si temë rezervë për pozicione më të mira elektorale nga partitë nacionaliste maqedonase!

vucic

Vuçiq: Infrastrukturë gazi edhe drejt Maqedonisë së Veriut!

lsdm vmro

Vrasësi dhe vrasjet shfrytëzohen për politikë ditore/ VMRO-ja dhe LSDM-ja vazhdojnë të kërkojnë përgjigje nga njëra-tjetra

INFO

NA NDIQ