Grubi takon Avziun, Kodrës së Diellit do t’i rikthehet shkëlqimi

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/01/2022

Në takimin e sotëm me drejtorin gjeneral të ELEM Tours, z. Adem Avziu diskutuam mbi potencialin e jashtëzakonshëm turistik dhe ekonomik të qendrës sonë sportive – rekreative Kodra e Diellit dhe projektet që deri tani i kemi implementuar për përmirësimin infrastrukturor të saj.

Përgëzova drejtorin Avziu për punën e palodhshme që bashkë me ekipin e tij po e bën për shfrytëzimin e papenguar të kapaciteteve të saj turistike dhe sportive, si dhe për përkujdesin e përditshëm për nevojat dhe sigurinë e të gjithë vizitorëve.

Në drejtim të avancimit të punës për ngritjen e mëtejshme të atraktivitetit turistik të Kodrës së Diellit, drejtori Avziu padyshim se do të ketë përkrahjen maksimale të Qeverisë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kovacevski -agron

Kovaçevski: Në njësinë zgjedhore 6 të gjithë kanë kandidatë nga e kaluara, vetë LSDM ka kandidat për të ardhmen me Agron Demirin

stojance-angellov-701x430

“Ahmeti brohoriti UÇK në qendër të Shkupit”, Angellov: Përdorni frenat e dorës, pas Mickoskit janë “branitellat” që ju fituan në vitin 2001

Ali Ahmeti fronti

Fronti Evropian i përgjigjet Mickoskit

vucic

A do të shpallet Serbia shtet gjenocidal? “Misioni” i Vuçiç në OKB

fatos-rushiti

Një manipulim i ligë i radhës me kategoritë e luftës së UÇK-së

bota-rrezik globi toka

Shënohet Dita e planetit Tokë

ZEQIRIJA-IBRAHIMI-696x462-696x430-1

Ibrahimi: Pavarësisht se kush me kë e bën qeverinë, me rëndësi është ta pensionojmë BDI-në

veri

DW/ Kosova: Përgjegjës Beogradi për dështimin e votimeve në veri

mickoski ali ahmeti

Mickoski i’a kthen porosinë Ahmetit

INFO

NA NDIQ