Grubi: Sa më shumë sulme, aq më të fortë…

Picture of ina-online
ina-online

02/07/2023

Zëvendëskryeministri dhe anëtari i lartë i BDI-së, Artan Grubi ka përcjell një porosi në rrjetet sociale lidhur me zgjedhjet brendapartiake, por duke dërguar sinjale edhe ndaj oponentëve të tij.

Ja postimi i Grubit:

Sa më shumë sulme, aq më të fortë e më të përkushtuar për të qenë më mirë për të gjithë.

Zgjedhjet brendapartiake në BDI me pjesëmarrjen e të gjithë anëtarëve të regjistruar janë shprehja më e lartë e demokracisë partiake.

Sot, 14 degë tjera i bashkangjiten 11 degëve të Pollogut duke zbatuar parimin një anëtar – një votë dhe duke e forcuar Bashkimin Demokratik për Integrim edhe më tepër!

Uroj proces të mbarë nga i cili do të ketë vetëm fitues”, ka shkruar Grubi.(INA)

TË FUNDIT
2 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
4 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
4 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
4 orë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!
5 orë
Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

ME TE LEXUARA

4 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
1 ditë
Memedi: Janë ndërmarrë masat për rastin e foshnjes 4 muajshe, do ketë përgjegjësi
23 orë
Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi
4 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
1 ditë
Fari Hiseni nga LD: BDI në foltore e paraqet veten si shqiponjë, ndërsa në negociata bëhet një kanarinë
12 orë
Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius

LEXO MË SHUMË

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

IMG_4356

Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos

ahmeti-kasami-696x336-1

Kasami i kundërpërgjigjet Ahmetit: VLEN ka legjitimitetin e plotë të përfaqësimit të shqiptarëve, merru me funksionarët e tu

IMG_4342

Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri

INFO

NA NDIQ