Grupi i famshëm refuzon të bashkëpunojë me Luizin

INA
INA

26 Maj, 2023

Synojnë të futen në BBV3/ Grupi i famshëm refuzon të bashkëpunojë me Luizin.

Djemtë e grupit ‘Urban Band’ ishin të ftuar në “Lancio” ku mes të tjerash treguan se kanë si synim të bëhen pjesë e “Big Brother VIP 3″. Ata shtuan se Luizi është miku i tyre, por mes tyre nuk mund të ketë një bashkëpunim pasi nuk janë e njëjta rrymë.

Djemtë shtuan se as nuk duan të përfitojnë në kurriz të tij.

“E kam synim të bëhem pjesë e ‘BBV 3’. Unë kam qenë fans i ‘Big Brother’ gjithmonë. Nuk kam studiuar ‘Big Brother-at’ nëpër botë sepse mendoj se filozofia është ndryshe. Luizi nuk është po e njëjta rrymë që ne kemi. Luizi është mik i joni. Unë kam patur fatin të bashkëpunoj me të në Shkodër nëpër koncerte. Ne jemi mësuar që atë që arrijme ta marrim gjithmonë vetë. Ai është një artist shumë i mirë, ka merituar shumë kohë më përpara të jetë aty ku është tani dhe si djalë dhe si artist. Nuk duam të fitojmë në kurriz të dikujt tjetër sepse dhe nëse do bëjmë bashkëpunim do jemi ata çunat që bënë një bashkëpunim me Luizin”, thanë ata.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi dhe Kiara

‘S’e doni Kiarën sa unë!’ Edhe një herë, Luizi hedh poshtë çdo aludim për ndarje!

Screenshot_2023-06-09-14-05-29-756-edit_com.android.chrome

S’ua merr mendja! Ky është ish-banori i BBV që ka fituar më shumë ndjekës në Instagram gjatë kësaj jave?

Luizi-reagon

“Këta nuk e dinë se çfarë i kanë bërë vetes”, ‘tërmet’ sot në Top Channel, ja çfarë do të ndodh me Luiz Ejllin

remzie1

E njihni këtë çift, ja sa ka ndryshuar sot

luiz ejlli

Djemtë e Shqipërisë u kthyen në bjondë për shkak të Luizit, por vajzat do të frymëzohen tjetërkund

kiara-tito

Del në foto me Kiarën, zbulohet një tjetër pjesëmarrës mjaft i njohur tek emisioni i saj i ri

dua-lipa

E akuzuan për vjedhje të këngës, grupi tërheq padinë ndaj Dua Lipës

klea elgiti

Qau në dasmën e Elgitit, Romeo Veshaj tregon të vërtetën që “fshihet” pas lotëve

don xhoni

Don Xhoni publikon këngën e re “Ike”, pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

INFO

NA NDIQ