“Grupi i Zjarrit” a do të formon parti të re, përgjigjet Saranda Imeri (VIDEO)

INA
INA

5 Qershor, 2023

“Grupi i zjarrit” nuk do të formojë parti të re. Kështu është shprehur Saranda Imeri, sekretare për barazi gjinore në BDI, e cila tha se pjesëtarët e këtij grupacioni nuk janë vetëlarguar nga partia dhe se ky term është i shpikur nga rivalët politikë. Ajo tha se do të vijojnë të funksionojnë si fraksion brenda BDI-së.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5660

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

IMG_5658

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

pensionist

Prej nesër fillon pagesa e pensioneve, me rritje prej 5.3%

bilall kasami

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

iphone dyqan

Sa rroga nevojiten për iPhone 15 në Maqedoni dhe në rajon

market

AUV: Ushqimi që importohet në RMV – i sigurtë!

Digital era Romaing

Prej sot roamingu me BE më lirë për qytetarët e Maqedonisë së Veriut

mickoski

Mickoski: Deputetët do të largohen nga Kuvendi nëse qeveria provon ta miratojë Ligjin për amnisti me procedurë të shkurtuar dhe flamur evropian

INFO

NA NDIQ