Grupi i Zjarrit takime me komunitetin turk në Karshiakë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/02/2023

Udhëheqësi i Grupit të Zjarrit Izet Mexhiti bëri të ditur se sonte kanë realizuar takime me komunitetin turk në Karshiakë.

“Sonte kisha kënaqësinë që t’i përgjigjem ftesës së komunitetit turk në Karshiakë, më saktë në fshatin Koliçani i Poshtëm, për të bashkëbiseduar rreth aktualitetit të fundit politik në vend, me ç’rast morrëm mbështetje të fuqishme për të vazhduar rrugën tonë të drejtë!

Ashtu siç na kanë përkrahur bindshëm gjithmonë kur kemi kërkuar votën dhe mbështetjen e tyre, njejtë edhe ne do të jemi me banorët për të jetësuar çdo projekt që e kemi diskutuar bashkë.

Mirënjohës pafund ndaj banorëve të Koliçanit të Poshtëm dhe Karshiakës në pergjithësi!”, shkroi Mexhiti. (INA)

TË FUNDIT
3 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
4 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
6 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
8 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
10 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

ME TE LEXUARA

12 orë
Çfarë Trump i tha sigurimit pak sekonda pasi u qëllua
3 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
18 orë
FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!
12 orë
Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë?
18 orë
Biden flet për sulmin me armë ndaj Trump

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

INFO

NA NDIQ