Grupi i Zjarrit vazhdon në Studeniçan

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/03/2023

Udhëheqësi i Grupit të Zjarrit Izet Mexhiti ka bërë të ditur se takimi i radhës me mbështetësit e kauzës së tyre do jetë në Studeniçan.

Për takimi në fjalë ka folur edhe DR.Rexhep Memedi.

“Të nderuar bashkëvendas të mi të Karshiakës, bashkëveprimtarë e miq të respektuar, ju dashamirës të cilët gjithmonë keni qenë pranë meje në çdo sfidë dhe aktivitet të përbashkët,
dua t’Ju njoftoj dhe njëkohësisht t’Ju ftoj në takimin që do të mbahet në Studeniçan- Restorant Karshiaka, ditën e shtunë- 11.03.2023 nga ora 19:30.

Ashtu siç veçmë e dini, unë kisha një takim koordinues publik me deputetin e zonës z. Izet Mexhiti, me të cilin gjërë e gjatë biseduam për nevojat dhe kërkesat e përditshmë të banorëve të Karshiakës, por gjithashtu biseduam edhe për rrjedhat dinamike politike që po ndodhin në vendin tonë kohëve të fundit.
Për të diskutuar rreth temave të lartpërmendura, por edhe për tema tjera të interesit publik, ju ftoj në një bashkëbisedim vëllazëror!
Si çdoherë edhe tash do të tentojmë që gjithmonë me veprimet tona të sjellim vetëm të mira për Karshiakën dhe banorët e saj”, ka shkruar mjeku Rexhepi. (INA)

TË FUNDIT
7 orë
CNN zbulon prapaskenat, ja kur e mori Joe Biden vendimin përfundimtar për t’u tërhequr nga gara për President
8 orë
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur
11 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
11 orë
Presidenti Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale
16 orë
Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit

ME TE LEXUARA

18 orë
Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”
7 orë
CNN zbulon prapaskenat, ja kur e mori Joe Biden vendimin përfundimtar për t’u tërhequr nga gara për President
20 orë
Ethet e turizmit! A rrezikohet të na kthehet në një bumerang
18 orë
Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!
20 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
17 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

LEXO MË SHUMË

Biden

CNN zbulon prapaskenat, ja kur e mori Joe Biden vendimin përfundimtar për t’u tërhequr nga gara për President

Screenshot_20240721_232714

Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur

FB_IMG_1721587620945

Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut

Biden

Presidenti Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale

ujmani

Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

INFO

NA NDIQ