Grushtohet një përmbarues në Shkup

ina-online
ina-online

19/01/2024

Paraditen e ditës së martë një përmbarues është sulmuar fizikisht në vendin e tij të punës në Qendër, transmeton portali Lideri.

Siç informon Press24, policia në buletinin ditor njofton se të martën në ora 12.50 minuta në SPB Shkup, përmbaruesi me iniciale S.P.I.(50) nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 11.20 është sulmuar fizikisht në vendin e punës në zyrë në zonën e Qendrës në Shkup nga personi me iniciale S.T. (46) nga Makedonski Brodi. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë npadi përkatëse, njofton MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ziadin sela

Sela për Kurtin: I kam dalë borxh!/ Kam dhënë kontribut modest që ai të jetë sot kryeministër

Screenshot_2024-02-29-20-47-04-453_com.facebook.katana-edit

Dr. Ilir Vela i bashkangjitet Aleancës për Shqiptarët

tv-media-radiodifuzion

Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

zgjedhje maqedoni

Partitë për zgjedhje do të reklamohen në 249 portale, 37 televizione dhe 35 radio

asdren shkupi besa

Kasami prezanton aderimin e radhës në BESA

instituti-arben-xhaferi

(VIDEO) Instituti “Arben Xhaferi” instalon barometrin e përfaqësimit të drejtë

ahmeti zaev kovacevski

BDI a e mashtroi LSDM-në për “Frontin Europian”? (VIDEO)

talat xhaferi edi rama

Xhaferi: Plani i rritjes kyçe për anëtarësimin e përshpejtuar në BE

kovacevski

Kovaçevski premton rroga minimale nga 600 euro dhe rroga mesatare nga 1000 euro

INFO

NA NDIQ