​Guardiola i nënshtrohet një operacioni urgjent

ina-online
ina-online

22 Gusht, 2023

Pep Guardiola i është nënshtruar sot një operacioni urgjent për një problemi me shpinën, ka njoftuar Manchester City.

Trajneri i spanjoll ka vuajtur nga dhimbje të forta në shpinë për disa kohë së fundmi dhe ka fluturuar në Barcelonë për një operacion urgjent të kryer nga Dr Mireia Illueca.

Operacioni është kryer me sukses, dhe Pep tani do të shërohet dhe rehabilitohet në Barcelonë.

Në mungesë të tij, ndihmës trajneri Juanma Lillo do t’i mbikëqyrë stërvitjet e ekipit të parë deri në kthimin e Pep. Ai pritet të kthehet pas pushimit të ardhshëm për ndeshjet ndërkombëtare.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Pochetino

Pochettino tregon se sa kohë i duhet Chelseat për t’u rikthyer në majat e futbollit botëror

XHAKA GRANIT

Xhaka: Erdha te Leverkusen për karrierën dhe jo për gruan siç shkruhet në media

vedat-muriqi

Vedat Muriqi shpjegon sekretin e sukseseit të tij , por edhe të Majorkës

RONALDO

VIDEO/ Ronaldo i pandalshëm dhe në Ligën e Kampionëve të Azisë

broja

Broja flet pas zëvendësimit: Isha thjeshtë i lodhur, nuk ka të bëj me lëndim

azem azemi karate

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

INFO

NA NDIQ