Haaland pozon foto me modelen kroate që bëri bujë në Botëror

Picture of ina-online
ina-online

01/07/2023

Modelja kroate Ivana Knoll ka bërë namin duke pozuar në disa nga ndeshjet më të mëdha të futbollit të sezonit, por ajo u takua nga afër me një nga mega yjet e sportit gjatë pushimeve në Ibiza të premten.

E ashtuquajtura “Tifozja më seksi e Kupës së Botës” ndau një foto të saj me yllin fitues të trefishtë të Manchester City, Erling Haaland, pasi dyshja u takuan me njëri-tjetrin në klubin ekskluziv të plazhit Playa Soleil në Ibiza.

Si Haaland ashtu edhe Knoll shkëlqenin teksa goditën një pozë buzë plazhit, pa dyshim duke shijuar rrezet e diellit.

Por gjiganti norvegjez nuk dha shumë më tepër – duke fshehur pjesën më të madhe të fytyrës së tij pas një palë syze dielli me kornizë të bardhë.

Ish-Miss Kroacia shpërtheu në sy të publikut si një nga fanset më të zjarrta dhe më tërheqëse në Kupën e Botës 2018 në Rusi dhe në Kupën e Botës të Katarit 2022, teksa modelja ndoqi me dashni ekipin e saj kombëtar kroat në Doha.

TË FUNDIT
4 minuta
Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!
13 minuta
Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut
15 minuta
Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë
17 minuta
Dauti: S’do lejojmë që për fatin e shqiptarëve të vendosin maqedonasit!
36 minuta
“Me mur të gjallë’ do ta mbrojmë tokën”/ Banorët e Koliçanit të Poshtëm të vendosur, nuk lejojnë vendosjen e fotovoltaikëve

ME TE LEXUARA

1 ditë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
19 orë
Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN
2 orë
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
1 ditë
LSDM: Biletat e klasës biznes të Mickoskit dhe ministrave në SHBA kushtuan 20 mijë euro
17 orë
LSDM: Pandov i liron nga burgu të dënuarit për “27 prillin”
23 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
5 orë
Komunikacion i dendur në pikat kufitare “Bogorodicë” dhe “Tabanoc”
1 ditë
Flet nëna e Faton Hajrizit: Flinte në krevat betoni i lidhur me zinxhir (VIDEO)
19 orë
Pesë të dënuarit për ngjarjet e 27 prillit sot janë liruar me pushim prej 30 ditësh

LEXO MË SHUMË

bilall kasami asim izairi

Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!

bia-serbe

Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut

kredite denar

Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë

ilire dauti

Dauti: S’do lejojmë që për fatin e shqiptarëve të vendosin maqedonasit!

Screenshot_20240723-135214~2

“Me mur të gjallë’ do ta mbrojmë tokën”/ Banorët e Koliçanit të Poshtëm të vendosur, nuk lejojnë vendosjen e fotovoltaikëve

ebfbb2a6-0ee4-4e34-94e6-f8889d4204f1

Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

blerim-bexheti

Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë

INFO

NA NDIQ