Habit Adri: Banorët po i japin zor, por në fund do firojmë unë dhe Iliriana BBVK 2

INA
INA

03/01/2024

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Adri ka dhënë prognozën e tij mbi finalen e madhe të këtij edicioni të dytë.

Ai e ka parë fitues veten e tij bashkë me Ilirianën.

“Shtatë ose tetë finalistë do jenë, dhe do të jetë më ndryshe. Jeni t’u i dhënë zor të gjithë, por s’do mund të fitoni, sepse në fund do fitojmë unë dhe Iliriana”, ka thënë Adri.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

INFO

NA NDIQ