“Hajde gëzuar”, kampioni i Botës uron në shqip Asllanin për kualifikimin në Europian

ina-online
ina-online

18/11/2023

Kualifikimi i Shqipërisë në Europian ka sjellë festën e menjëhershme të lojtarëve kuqezi, të cilët e nisën nga fusha edhe ka vazhduar deri në hotel.

Në një video live të hapur në “Instagram” nga Kristjan Asllani, kohë për të uruar mesfushorin ka gjetur dhe kampioni i Botës me Francën Benjamin Pavard, i cili sot është pjesë e Interit.

FOTOLAJM/ “Hajde gëzuar”, kampioni i Botës uron në

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

Mesi topi arte

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

lautaro martinez

Lautaro: Pija qetësues në çdo ndeshje deri në finalen e Champions League

Ronaldo

Ronaldo e festoi me gol dhe asist ndeshjen e tij të 1200-të në karrierë

Sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Në “Euro 2024” të shfrytëzojmë mundësitë tona, duhet të provojmë shanset dhe të tentojmë

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

cana

Kosova me trajner vendor apo të huaj? Pyetet legjenda Agim Cana, babai i Lorik Canës

muamed-sejdini-2-750x500

Sejdini: FFM është duke punuar për të implementuar sistemin VAR

INFO

NA NDIQ