Hakerët sulmojnë faqen e FFM në facebook (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

06/08/2023

Federata e Futbollit të Maqedonisë bën me dije se është hakuar profili i tyre zyrtar në Facebook.

Nga kjo federatë bëjnë me dije se janë ndërmarrë të gjitha hapat për tejkalimin e këtij problemi dhe ndërkohë bëhet thirrje që të mos merren parasysh të gjitha mesazhet që vijnë nga ai profil, përcjell INA.

“Ju lutemi vini re se të gjitha mesazhet që vijnë nga ajo llogari deri në njoftimin e dytë nuk janë të autorizuara nga FFM”, thuhet në një deklaratë të federatës.(INA)

TË FUNDIT
9 orë
Snopçe: Ja e vërteta e votimit! Ilire Dauti vazhdon me avazin e manipulimit
9 orë
Dauti: VLEN mbështet zvarritjen e formimit të Komitetit për bashkësitë
11 orë
Kolaps i plotë në sistemin botëror! Preken aeroporte, banka, telekomunikacioni, Maqedonia pa probleme
11 orë
Kasami në takim me Nikollovskin, bisedojnë për Planin Gjeneral Urbanistik të Tetovës (FOTO)
11 orë
Emërohen drejtorë të rinj në 14 klinika dhe spitale, ja emrat

ME TE LEXUARA

15 orë
Pasdite në disa pjesë të Maqedonisë priten stuhi me reshje të dendura të shiut, erë të fuqishme dhe breshër
18 orë
Disa vjedhje në Çarshinë e Shkupit, hajni kapet nga kamerat!
14 orë
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
18 orë
Takim në Ministrinë e Shëndetësisë për zgjerim të Listës pozitive me medikamente inovative
13 orë
Xhabir Deralla merr Çmimin e Solidaritetit për Gazetarët nga Evropa Juglindore
18 orë
Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore
12 orë
MPJ jep detaje për shtetasen e Maqedonisë që humbi jetën në Serbi
18 orë
EVN: Është riparuar defekti me rrymën elektrike pas motit të ligë në Shkup

LEXO MË SHUMË

halil snopce

Snopçe: Ja e vërteta e votimit! Ilire Dauti vazhdon me avazin e manipulimit

IMG_4532

Dauti: VLEN mbështet zvarritjen e formimit të Komitetit për bashkësitë

haker-1

Kolaps i plotë në sistemin botëror! Preken aeroporte, banka, telekomunikacioni, Maqedonia pa probleme

bilall kasami

Kasami në takim me Nikollovskin, bisedojnë për Planin Gjeneral Urbanistik të Tetovës (FOTO)

arben taravari

Emërohen drejtorë të rinj në 14 klinika dhe spitale, ja emrat

agim krasniqi grupi kondoves

Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut

DASH departamenti amerikan

Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut

aksident serbi

MPJ jep detaje për shtetasen e Maqedonisë që humbi jetën në Serbi

Xhabir Deralla, CIVIL

Xhabir Deralla merr Çmimin e Solidaritetit për Gazetarët nga Evropa Juglindore

INFO

NA NDIQ