Hakohet faqja e Ushtrisë serbe, vjen paralajmërimi i ‘frikshëm’ për Vuçiqin: Mos e humb kohën me qentë e tu, ne do..!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

05/01/2023

Anonymous hakon faqen e Ushtrisë serbe: Fashisti Aleksandar, mos e humb kohën me qentë e tu

Grupi i hakerëve, Anonymous ka njoftuar se ka “thyer” web-faqen e Ushtrisë serbe.

Anonymous përmes një shkrimi në Twitter i ka dërguar mesazh presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, duke e quajtur fashist.

“Web-faqja e Ushtrisë serbe është thyer. Fashisti Aleksandar, mos e humb kohën me qentë e tu. Ushtria juaj nuk mund të leh tani. Mos e nënvlerësoni as Anonymous, ne do t’ju vendosim zinxhirin”, është bërë e ditur në mesazhin e tyre.

Ky mesazh ka ardhur disa ditë pasi kishte nisur një “konflikt” online midis këtij grupi dhe Vuçiqit.

Gjithçka ka nisur kur Anonymous TV që në emër ka të vendosur flamurin ukrainas, i kishte bërë thirrje Vuçiqit që të ndalojë aktivitetet e tij të rrezikshme në Kosovë./The Geopost

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

kurti taravari kasami mexhiti gashi

Albin Kurti deklarohet për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ