Hapat se si të dëgjoni video nga Youtube derisa telefoni juaj qëndron i kyçur – Telegrafi

INA
INA

25/12/2023

Një zgjidhje e re ka dalë në horizont për ata që shpesh dëgjojnë video nga Youtube.

Përmes një “mashtrimi” të thjeshtë dhe legal, ju mund të shijoni videot tuaja të preferuara, edhe kur jeni duke bërë diçka krejtësisht tjetër në telefonin tuaj.

Procesi është i thjeshtë dhe nuk kërkon instalimin e asnjë aplikacioni shtesë.

Gjithçka që ju nevojitet është Google Chrome, të cilën shumica e përdoruesve e kanë në telefonin e tyre.

Në momentin që e zgjidhni videon që dëshironi, në këndim e sipërm djathtas klikoni “Desktop Site”, dhe mund të dilni nga Youtube.

Videoja juaj do të ndalet për një moment, por thjesht rrëshqitni shpejt nga lart-poshtë (ku janë njoftimet) dhe luani sërish videon.

Shpresojmë që ky truk t’ju ndihmojë, na tregoni në komente nëse e keni provuar. /Telegrafi/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

iphone- telefon mobil

5 vendet në shtëpi ku interneti është i ngadaltë

Bitcoin

Bitcoini i pandalshëm, në prag ta ripërsërisë rekordin prej 69 mijë dollarësh

eva-elektrike

Çfarë nëse rrufeja godet një automjet elektrik

google

Google prezantoi Gemini në Messages, aktivizoi përmbledhjen e tekstit në Android Auto c

femij telefon

Italia ndalon celularët në shkolla me çdo kusht!

Inteligjenca Artificiale IA

Google konfrontohet me Indinë shkaku i përgjigjes së chatbot-it me Inteligjencë Artificiale

Inteligjenca artificiale AI

IA ndihmon në mënyrë disproporcionale në mbrojtjen kundër kërcënimeve të sigurisë kibernetike

facebook-meta

“Meta” do të krijojë ekip për të luftuar dezinformimin në zgjedhjet e BE-së

Galaxy S24

Përjetoni përvojën më të jashtëzakonshme celulare me një nga pajisjet e serisë Galaxy S24

INFO

NA NDIQ