Hapi “Gofondme”-Jetmiri i kërkon njerëzve fonde për t’i dalë kundër “Top Channel-it”

Picture of INA
INA

31/05/2024

Një prej ish-banorëve të shtëpisë së “BBV3” ka qenë dhe Jetmir Salaj, rrugëtimi i të cilit mbaroi shumë shpejt dhe kjo gjë u kërkua prej tij, pra doli me vetëdije të plotë.

Ky vendim i Jetmirit solli më pas një sërë ironish në rrjetet sociale prej tij për Ledionin dhe produksionin.

Më pas Jetmiri nuk u duk gjëkundi… As në videon përmbledhëse të gjithë rrugëtimit të banorëve të “BBV3” madje nuk u ftua as në “After Party”.

Mirëpo në një postim në InstaStory, i pyetur nga ndjekësit se përse nuk i lufton i vetëm padrejtësitë e produksionit, Jetmiri tha:

Për të gjithë ju miq e dashamirës që më thoni fol pse s’flet: Nuk është e lehtë të përballesh më një sistem të gjithë i vetem.

1)Për shkak të kontratës mund të gjobitem deri në 100 mijë euro.
2) Të zhvillosh një betejë ligjore në Shqipëri po dhe jashtë saj duhen edhe 100 mijë të tjera.
3) Nuk i kam ato lekë, frikë nuk kam e s’kam për të patur kurrë pasi besoj te e drejta ime.
4)Për ju që thoni hap gofound e të të mbështesim ju falenderoj por do më shanin e shpërfytyronin nëper mediat e tyre.

TË FUNDIT
4 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
4 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
8 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
19 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
19 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

22 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
19 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
19 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
8 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
4 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
4 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ