Hapja e poliklinikës në Saraj, Bexheti nuk e harron Filipçen dhe Salin: Edhe përkundër vonesave, falënderojmë Qeverinë

INA
INA

10/01/2024

Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti sot me rastin e hapjes së poliklinikës në Saraj ka falënderuar edhe dy ish-ministrat e Shëndetësisë, Venko Filipçen dhe Bekim Salin, për kontributin që të realizohet ky projekt, përcjell TV21. Bexheti tha se edhe përkundër vonesave, i është falënderues edhe Qeverisë për mbështetjen.

“Për hir të korrektësisë, edhe pse nuk janë të pranishëm, dua të falënderojë edhe dy ish ministra paraprak, me të cilët gjithashtu ngushtë kam bashkëpunuar që të mbërrijmë deri tek kjo ditë e sotit, z. Filipçe dhe z. Sali, dhe sigurisht edhe z. Mexhitin, tash që e përfundojmë gjithë këtë proces për lëshimin e këtij objekti. Iu qoftë për hajër gjithë qytetarëve të komunës së Sarajit dhe Shkupit, kuptohet edhe për skaj vonesave, zotëri kryeministër, një falënderim i veçantë për Qeverinë “, tha mes tjerash Bexheti./tv21.tv

https://www.facebook.com/watch/?v=386665624026511&t=0

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ziadin sela

Sela për Kurtin: I kam dalë borxh!/ Kam dhënë kontribut modest që ai të jetë sot kryeministër

Screenshot_2024-02-29-20-47-04-453_com.facebook.katana-edit

Dr. Ilir Vela i bashkangjitet Aleancës për Shqiptarët

tv-media-radiodifuzion

Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

zgjedhje maqedoni

Partitë për zgjedhje do të reklamohen në 249 portale, 37 televizione dhe 35 radio

asdren shkupi besa

Kasami prezanton aderimin e radhës në BESA

instituti-arben-xhaferi

(VIDEO) Instituti “Arben Xhaferi” instalon barometrin e përfaqësimit të drejtë

ahmeti zaev kovacevski

BDI a e mashtroi LSDM-në për “Frontin Europian”? (VIDEO)

talat xhaferi edi rama

Xhaferi: Plani i rritjes kyçe për anëtarësimin e përshpejtuar në BE

kovacevski

Kovaçevski premton rroga minimale nga 600 euro dhe rroga mesatare nga 1000 euro

INFO

NA NDIQ