Hapja e shtabit të koalicionit VLEN në Çair (FOTO)

ina-online
ina-online

24/03/2024

Koalicioni opozitar shqiptar, VLEN sonte ka hapur shtabin në Çair, pas hapjes të shtabeve që u bënë ditë më parë në Tetovë, Gostivar, Kumanovë.

Në fotografitë e publikuara nga liderët e këtij koalicioni, një numër shumë i madh i qytetarëve kanë dalë në hapjen e shtabit.

“Çairi bastion! Frymën e ndryshimit s’ka kush e ndal”, ka shkruar Izet Mexhiti.

“Sonte Çairi dëshmoi se këtu nuk ka vend dikush që nuk VLEN. Ishte vetëm hapje e shtabit. Ajo që vijon do të jetë lumi i fitores. Ia VLEN”, ka shkruar Afrim Gashi.

“Në çdo vendbanim po ndodh Ndryshimi! Çairi #VLEN”, ka nënvizuar Bilall Kasami.

“Çairi VLEN”, ka shkruar Arben Taravari.

Koalicioni VLEN, përbëhet nga katër parti, Aleanca për Shqiptarët, Alternativa, Lëvizja BESA dhe Lëvizja Demokratike.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Pançe Toshovski

Toshkovski: Atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

SONY DSC

Moti i ngrohtë “pushton” plazhet, fluks pushuesish në bregdetin shqiptar

INFO

NA NDIQ