Haradinaj me akuza të reja: Kurti është shoqëruar me vajzën e ministrit të Millosheviqit

ina-online
ina-online

21/09/2023

Kryetari i Alenacës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se Albin Kurti është profil i çuditshëm.

Haradinaj e bëri këtë cilësim për Kurtin, pasi tha se ai është shoqëruar me zyrtarë të lartë të Sllobodan Millosheviqit.

“Jeta e tij shoqërore civile është shumë e dyshimtë. Është shoqëru me serbë, kur po them me serbë po them më fëmijë të zyrtarëve të lartë serbë të Millosheviqit”, tha ai.

“Këto e bëjnë rast special, ju kisha thanë prokurorëve – a është i vërtetë a jo. Të gjitha këto që po i them, Prishtina i di – prishtinalitë i dinë”.

“Në mramje kur ka dalë në kohë të lirë – është shoqëru me vajzën e ministrit të Millosheviqit”, tha tutje Haradinaj.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

lumir ldk gazetaret

LDK zgjedh Kryesinë e re, këta janë emrat e nënkryetarëve dhe anëtarëve

Liridona ademaj

Motra e Liridonës nxjerr një pjesë nga biseda me të ndjerën, ja si shprehej viktima për gratë e shtypura (foto)

babai-770x433-1-1-750x430

“Ne kërkojmë gjak”! Babai i Naim Murselit: Erdhën dy veta, nëse duan le të më vrasin

Screenshot_2023-12-08-21-30-32-321_com.android.chrome-edit

Ambasadori i Suedisë vjen me deklaratën e fundit për vrasjen e Liridonës

Naim Murseli Liridon

“Tentativa të tjera për të vrarë Liridonën”- Lala befason me deklaratën: Ja pse nuk i besoj babait të Naimit!

INFO

NA NDIQ