Haradinaj me kostum shkon në fitnes, dëshmon formën e lartë fizike (VIDEO)

INA
INA

22/10/2023

Shpesh dëshmon se sportin e ka shumë në qejf.

Krahas angazhimeve politike, ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, gjen kohë aktivitete rekreative.

Së fundmi, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka shkuar në fitnes, por jo me rroba sportive.

Ai edhe me kostum ka treguar se është në top formë.

Haradinaj shpesh ka postuar video edhe nga bjeshkët, duke ecur shtigje të gjata.

https://vm.tiktok.com/ZMjqpD31n/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-kosoves

Kosovari erdhi për dasmën e vëllait, hodhi nga kati i 6-të i hotelit të dashurën argjentinase (FOTO)

bugajski

Bugajski zbulon planin e Moskës – ja synimi që kishin me Serbinë për Kosovën!

mesuesja e Liridones

Mësuesja e Liridonës: Nuk e harroj momentin kur Naimi me ftohtësi vendosi tre gishta në ballin e saj dhe nuk e përqafoi

vellau haxhi shala

Vëllai i Haxhi Shalës: Po thonë që e ka pengu drejtësinë, pritet që m’u ekstradu

Naim Murseli

“Burg me 5 yje”, Tomë Gashi tregon se ku po mbahet Naim Murseli – ja çfarë ‘rrezikon’ të organizojë

viza kosova heqja vizave

Kanë mbetur veç edhe pak javë nga liberalizimi i vizave për Kosovën – rregullat dhe kufizimet

Naim Murseli Liridon

Dyshohet se ia shiti armën Naim Murselit: 30 ditë paraburgim për të arrestuarin e katërt për rastin e Liridona Ademajt

granit plavaa

Sulmohet në burg vrasësi i Liridona Ademajt, ka tentuar dhe vetëvrasjen

aksident kosove

14 automjete të përfshira në aksidentin në Fushë Kosovë, ka edhe të lënduar

INFO

NA NDIQ