Haradinaj sonte në Shkup, vazhdon miqësinë me Zaevin

0

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka vazhduar miqësinë me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev.

Takimi është konfirmuar nha Haradinaj, njpfton agkencia e lajmeve INA.

“Bisedë miqësore me Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sonte në Shkup. Gjithmonë kënaqësi të bashkohemi me miq të mirë!”, është shprehur Haradinaj.

Kohë të fundit mediave u ka penguar kjo miqësi. Portale të shumta dhe gazeta kanë shpifur çka është më keq për këta të dy. (INA)