Haram është me ba iftar me produkte serbe, flet hoxha i njohur (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/04/2023

Këtë javë, emisioni Kojshia Show organizoi një iftar, ku të ftuar ishin hoxha Mazllam Mazllami bashkë me disa persona me nevoja të veçanta.

Hoxha në këtë emision bëri thirrje që të konsumohen produktet vendore, ndërsa tha se është haram me ba iftar me produktet serbe.

TË FUNDIT
9 orë
Fronti Europian sërish me akuza ndaj VLEN për pjesëmarrjen në Qeveri
3 ditë
Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari
3 javë
Tare flet për të ardhmen e tij
4 javë
Siljanovska nga Vatikani: Nuk do të takohem me presidentin e Bullgarisë
1 muaj
KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6

ME TE LEXUARA

9 orë
Fronti Europian sërish me akuza ndaj VLEN për pjesëmarrjen në Qeveri

LEXO MË SHUMË

fronti evropian

Fronti Europian sërish me akuza ndaj VLEN për pjesëmarrjen në Qeveri

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

igli

Tare flet për të ardhmen e tij

gordana-siljanovska-1392x899

Siljanovska nga Vatikani: Nuk do të takohem me presidentin e Bullgarisë

KSHZ

KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6

dardha

Humbni peshë duke ngrënë dardha

Kiara tito

Kiara e mbajti 9 muaj në bark, por duket se Luna Mari është kryekëput si babi Luizi! (Foto)

Polici-a-2-750x430

Ky është i riu nga Tetova që vdiq sot duke bërë dush (FOTO)

kuvendi-i-rm-dasdasd-800x445

Përbërja e re parlamentare do të ketë 30 deputetë shqiptarë

INFO

NA NDIQ