“Harroi 10 pikë për sa kohë që është Iliri aty”, Luizi kërcen me Inën në provat e DWTS (Video)

INA
INA

31/10/2023

Këngëtari Luiz Ejlli iu është bashkuar balerinëve në provat e Dancing With The Stars Albania, dhe konkretisht Ina Kallçakut dhe Eltionit.

“Ti harroje se merr dhjetë pikë për sa kohë që është Iliri aty”, i tha Luizi Inës.Ndërsa më pas iu drejtua Eltionit, të cilit i tha se “ty s’të sheh Iliri me sy të ballit, nuk e ke kuptuar?”.

Ky i fundit tha se, nuk i intereson kjo gjë. Më pas Luizi provoi të kërcente me Inën.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Screenshot_2023-11-28-17-50-13-661_com.instagram.android-edit

Luizi Ejlli me fasule dhe raki ja thotë këngës për pavarësi (video)

dua lipa

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

Screenshot_2023-11-28-12-48-20-418_com.facebook.katana-edit

Luizi i përgjigjet Zhaklinës

INFO

NA NDIQ