“Harron se do të dalë nga shtëpia”, Luizi për komentet e Efit ndaj Kiarës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

8 Mars, 2023

Luizi ka komentuar avantazhin e Kiarës, gjatë natës së prime të martën.

Ai tha se Efi, Kejvina dhe Klea të cilat reaguan keq ndaj sjelljes së Kiarës në shtëpi, harrojnë që ai do të dalë nga shtëpia e Big Brother dhe do bëjë një koment për to.

Luizi tha se kur ta pyesin atë për tre vajzat, ai do japë komentin e tij, duke përfshirë edhe ironinë.

Ai gjithashtu diskutoi për lajmin që qarkulloi në rrjetet sociale, ku aludohej se Kiara ka qenë e lidhur me një djalë.

Luizi u shpreh se Kiara nuk është e bukur vetëm për sytë e tij dhe se nuk pretendon që asaj mos t’ia hedhi sytë askush, por shtoi se e ka ai në krah.

Ai shtoi se kjo është arsyeja pse i urren rrjetet sociale, pasi sipas tij, të japin hapësirë të flasësh çfarë do lloj gjëje për këdo.

Duke folur me Kristin, Luizi u shpreh se atij nuk i intereson se çfarë ka bërë Kiara deri më datë 24 dhjetor, por se çfarë bën tani dhe do bëjë në vazhdim.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ