Haziri: Mozziku është dhëndrri im i ri

Picture of INA
INA

08/07/2024

Reperi Mozzik dhe prezantuesja Lotina Haziri, tashmë janë zyrtarizuar si një nga çiftet më të reja të Showbizz-it.

Dyshja kishin dhënë shenja disa herë se kishte diçka mes tyre, duke publikuar foto nga vendet e njëjta.

Lotina, është vajza e politikanit të njohur kosovar, Lutfi Haziri.

Haziri, i cili aktualisht është nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës është pyetur në një emision për lidhjen e vajzës së tij mes Mozzikun.

“Ai ka qenë fans i Kadri Veselit, tani me siguri është i yti”, ishte pyetja që iu parashtrua nga udhëheqësi i këtij emisioni.

Ndërsa Luta iu përgjigj:

Nuk e di fans i kujt është, edhe mundet me e ruajt atë, por Mozziku është bërë dhëndri im i ri”, u shpreh ai.

Ai u shpreh tejet i lumtur për këtë lidhje:

“Unë jam gëzuar me të thënë të drejtën, mbrëmë e kam takuar për herë të parë. Unë e përmenda dhëndrrin e ri, se e kam edhe të parin, Kënga është para martesës është fejuar me një djalë nga Tirana, që është VIP në punën e vet”, u shpreh ai.

TË FUNDIT
6 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
8 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
8 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
8 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

8 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
6 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
1 ditë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ