Heidi Baci: Po bashkëjetoj me Romeon, nuk ndahemi dot nga njëri-tjetri!

Picture of INA
INA

04/07/2024

Ish-banorja e BBV3, Heidi Baci ka qenë dje në mbrëmje e ftuar në Top Arena.

Ishte Edi Manushi, ai i cili i zhvilloi një intervistë me disa pyetje.

Ti ke thënë që nuk do e lësh Italinë, po ne të shohim gjithë kohën këtu. Çfarë ka ndodhur, keni nisur bashkëjetesën?

Po, normale ne nuk ndahemi dot nga njëri-tjetri. Unë kam jetuar gjithmonë në shtete të ndryshme për punën edhe gjithmonë jeta dhe tipi më kanë çuar të eksploroj. Nuk i kam rrënjët kaq shumë në Itali, siç i ka Romeo këte. Ka filluar të më pëlqejë edhe mua.

TË FUNDIT
11 orë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
12 orë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
12 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
13 orë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
22 orë
Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

ME TE LEXUARA

23 orë
Në fotot e Kiarës, komentet e Luizit marrin gjithë vëmendjen
22 orë
Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!
13 orë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
12 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
12 orë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
11 orë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
1 ditë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
1 ditë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

LEXO MË SHUMË

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

luizi kiara

Në fotot e Kiarës, komentet e Luizit marrin gjithë vëmendjen

bebe rexha vjosa osmani

Presidentja Osmani: Mirë se vjen në Kosovë, Bebe Rexha!

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

INFO

NA NDIQ