Heidi Baci së shpejti pjesë e ekranit si moderatore, ja planet e saj pas zhvendosjes në Shqipëri

Picture of INA
INA

06/06/2024

Heidi Baci ish-banorja e “Big Brother VIP 3” ishte mëngjesin e sotëm e ftuar në studion e “Ëake Up”. Një nga personazhet më të komentuar si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë, Heidi rrëfeu më shumë për eksperiencën e saj brenda BBV3, por edhe si po shkon jeta e saj tani që ka dalë jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri…

A mendon të fillosh një punë këtu në Shqipëri? E sheh veten si pjesë të televizionit?

Mendoj se po, do të ishte shumë e bukur. Ketë periudhën e verës do doja ta merrja pak pushim që të kuptoja edhe si po shkojnë gjërat dhe andej në Itali. Jam tip si kameleon, përshtatem. Mendoj se mund të isha moderatore, e lezershme është si gjë. Unë nuk i jap vlera shumë vetes, por të shohim…

Të ka marrë malli për Milanon?

Më ka marrë malli sepse e gjithë jeta ime është atje, shoqëria, puna ime… Kisha ato mëngjeset tipike italiane; briosh dhe kapuçino, zbres nga shtëpia, kam atë barin tim që shkoj gjithmonë. Kam një rutinë fikse. Jam munduar të bëj plane por nuk më ka shkuar siç duhej.

Ti ke qenë dhe një personazh mjaft i komentuar në portale, duke qenë edhe një personazh i ri. A të bezdis kjo vëmendje që po merr?

Nuk më shqetëson. Madje ndiej shumë dashuri nga njerezit. Më bëhet shumë qejfi dhe jam mirënjohëse për dashurinë e tyre. Unë në atë format isha futur, do isha budallaqe nëse do mendoja se nuk do kisha vëmendje.

Po familjarët si po e përjetojnë tani?

Janë të lumtur, më shikojnë të lumtur. Mbështetja numër 1 është famija. Kur ke ata, ke gjithë botën. Do e marr dhe Romeon atje në Itali dhe ‘ciao’… (qesh)

Lidhur me planet për martesë, a ke ndonjë ide se si do ta doje propozimin?

Nuk do e them, më pëlqejnë surprizat…

TË FUNDIT
4 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
4 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
8 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
18 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
18 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

21 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
18 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
18 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
8 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
4 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ