Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INA
INA

19/02/2024

a kaluar një muaj që kur ka filluar Big Brother Vip Albania në sezonin e sajë të tretë.

Aty është edhe Heidi Baci një shqiptare që jeton dhe punon në Itali, shkruan lajmi.net.

Ajo u bë famshme në evenimentin e njëjtë që mbahet në Itali i quajtuar si “Grande Fratelli”.

Baci aty ishte lidhur me një italian shumë më të moshuar se ajo.

E kësaj të fundit shumë i thonë “VIP”, ndërsa gazetarja e lajmi.net e konteston një gjë të tillë.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme./Lajmi.net

https://www.facebook.com/watch/?v=924367942693930&t=0

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ