Heidi me fjalë zemre për Romeon: Dua gjithçka që jemi ne

Picture of INA
INA

02/07/2024

Një prej çifteve më të komentuar dhe të preferuar të “BBV3”, janë ata Heidi dhe Romeo, romanca e të cilëve vazhdoi më e fortë pas daljes së tyre nga shtëpia.

Siç e kemi parë kanë qenë gjatë gjithë kohës pranë njëri-tjetrit duke shijuar ditët e nxehta të verës sa në një vend në tjetrin.

Teksa momentalisht ndodhen në brigjet e bregdetit shqiptar, dyshja është parë në momente romantike me njëri-tjetrin, pamje të cilat janë ndarë dhe nga vetë çifti.

Sakaq, pak momente më herët Heidi ka ndarë disa fjalë zemre për partnerin e saj, Romeon:

“Unë dua gjithçka që është ndryshe,
e dua adrenalinën, me ty ka kuptim.

Unë dua gjithçka që është e egër,
dua gjithçka që është e kripur,
githçka që gërryhet, që të ndryshon përgjithmonë.

Më pëlqen gjithçka që lë
gjurmë, pak si heronjtë.
Unë dua githçka që jemi ne”

TË FUNDIT
20 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
1 ditë
Luizi publikon këngën e re (video)
1 ditë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
2 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
2 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

20 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ