“Heidi nuk e meriton finalen”, Françeska flet ‘pa doreza’: Ja kujt i kam rënë në qafë vetëm për hir të lojës…

Picture of INA
INA

24/05/2024

Françeska Murati, ish banore e Big Brother VIP e ftuar në “Cherry on Top”, tregoi disa të vërteta të lojës së saj brenda në shtëpi dhe raportet me disa nga banorët.

Ajo tregon se shumë situata që i ndodhin banorëve të tjerë i përdorte për t’i nxjerrë keq të tjerët, ndërsa shpjegon se në të vërtetë nuk i interesonte.

“Më kanë rënë në qafë, më kanë rënë. Më shumë Ilnisës dhe Meritonit, duke i akuzuar se është lidhje fallco. E mendoja pak, por edhe e ekzagjerova se nuk është se më interesonte”, tha Françeska.
Miss Londra sqaroi edhe komentet dyshuese të ndjekësve, të cilët akuzonin se merrte informacione nga produksioni.

“Shihja çfarë ndodhte dhe i komentoja, kur dola jashtë më thonin që ‘mos ke pasur mik nga brenda’, ose ‘të ka treguar produksioni’, dhe betohesha që jo. Më bënte habi edhe mua”, tregon ajo.

E pyetur nga Bora Zemani se a ‘ka bërë një luftë të madhe për të zbërthyer lojën e Heidit’, Françeska duket se nuk ka ndryshuar mendim edhe pas daljes së saj.

“Kam kuptuar se e qartë kam qenë në mendimet e mija për Heidin, kam kuptuar që ishin të drejta. Mendimi im është që Heidi nuk e meriton finalen, sepse loja e saj është e përfituar në kurriz të Romeos”, thotë ajo.

Françeska thotë se kundërshtari i saj më i fortë ka qenë Juli, edhe pse e kishte kuptuar lojën e tij për të ‘përfituar’ në lojë nga vajzat.

Top Channel

TË FUNDIT
15 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
15 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
2 ditë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

ME TE LEXUARA

2 ditë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
2 ditë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
15 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
15 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

LEXO MË SHUMË

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

INFO

NA NDIQ