Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

INA
INA

26/02/2024

Gjatë një bisede të zhvilluar mes Meritonit, Ilnisës dhe Heidit, kjo e fundit është shprehur pak më shumë lidhur me marrëdhënien dhe ndjenjat që ka për Romeon.

Ka qenë Meritoni ai që siç duket e ka ‘ngacmuar’ disi, duke i thënë se Romeo është një djalë tepër i mirë.

Ndërsa Heidi i përgjigjet kështu: “Ky është në autobus! Unë jam rëndë, kam rënë brenda. E kupton dot? Është shumë rëndë situata. Është skandal”.

Ilnisa kthehet nga Meritoni duke i thënë: “E do shumë kjo”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ