Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

Picture of INA
INA

25/06/2024

Çifti i njohur Romeo e Heidi po qëndrojnë aktiv me postime në rrjetet sociale.

Dyshja po pranojnë dhurata të shumta nga fansat të cilët po e admirojnë lidhjen e tyre.

Një moment të ëmbël e të bukur e ka ndarë edhe Heidi në llogarinë e saj në Instagram.

Aty shihen të shtrirë në shtrat teksa bukuroshja ka vendosur kokën tek gjoksi i tij.

“Natën e mirë” ishte përshkrimi i kësaj fotografie të lezetshme.

TË FUNDIT
27 minuta
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
4 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
4 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
5 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
5 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

ME TE LEXUARA

4 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
4 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
27 minuta
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
1 ditë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…
1 ditë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
1 ditë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
1 ditë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

enca haxhiaj

Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)

Luizi Kiara

Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

shanen doherty

Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

flori

“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

INFO

NA NDIQ