Hidhet shorti, sfida të çmendura në Champions League

Iliria News Agency
Iliria News Agency

17 Mars, 2023

Hidhet shorti i Champions League në futboll.

Ballafaqime interesante në çerekfinale.

Real Madridi, kampion në fuqi, do të takohet me Chelsean.

Reprezentuesi i Kosovës, Amir Rrahmani, me Napoli sprovohen nga. Milani.

Sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë, Kristijan Asllani, me Interin do të ndeshen me.Benfica-n.

Çiftet e çerekfinales

Real Madrid – Chelsea
Benfica – Inter
Manchester CIty – Bayerni
MIlan – Napoli

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

rashica

Rashica me Galatasarayn fiton titullin, feston me flamurin e Kosovës

daniel server

Serwer: Për situatën në veri, SHBA po mbështet 100% Serbinë

sulmi gazetaret

Kush janë sulmuesit e gazetarëve në veriun e Kosovës? (FOTO)

benzema

Benzema, ofertë nga Arabia Saudite, do të fitojë sa Ronaldo

IMG_1707

Mexhiti: Fraksionit të BDI-së po i bashkangjiten profesionistët e anashkaluar nga partia

Kurti Blinken

Kurti për The Guardian: Deklarata e Blinkenit ishte e padrejtë, e gabuar dhe shumë naive

pdk memli

PDK: Kryeministri Kurti po rrezikon raportet e Kosovës me SHBA-të, të ndryshojë urgjentisht qasjen

ahmeti

Shpend Ahmeti: Asnjë helikopter s’e ka shteti i Kosovës në rast të ndonjë krize

hovenier

Del transkripti i plotë: Hovenier foli për sanksionet e ShBA-së, tregoi se kush e mori vendimin për përjashtimin e Kosovës nga “Defender Europe 23”

INFO

NA NDIQ