Hiqet ndalesa për automjetet e rënda në Strazhë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

24/01/2022

Ndalesa për automjete të rënda ngarkuese në drejtimin rrugor Kërçovë – Gostivar në vendkalimin malor Strazhë sot prej orës 08:40 është hequr, informojnë nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë.

Ndalesa për automjete të rënda ngarkuese në drejtimin rrugor e vendosur sot në mëngjes në orën 07:00 për shkak të reshjeve të mëdha të borës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

izet mexhiti

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

vlen llogo

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Kacarska-780x439-1-1

Kacarska: Gjykata Kushtetuese mund të vendosë për kushtetutshmërinë e Kodit Zgjedhor

bujar osmani

Osmani: Brenda 48 orëve mund të shpërthejë konflikt në Lindjen e Mesme

mpj22-696x385

MPJ apelon që të shmangen udhëtimet në Izrael dhe rajon

BDI selia

BDI: Korrupsioni ka emër, Izet Mexhiti dhe komuna e Çairit

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI më e pasura, me më shumë para se partitë tjera

mexhiti izet

VLEN: Ndryshimet kushtetuese, kusht për koalicion me VMRO-DPMNE-në

KSHZ-Komisioni

Këto janë numrat e listave për deputetë që mund të votoni më 8 maj

INFO

NA NDIQ