Hiqet ndalesa për qarkullimin e kamionëve në Strazhë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/01/2022

Është hequr ndalesa për qarkullim të automjeteve të rënda transportuese në drejtimin rrugor Gostivar- Kërçovë përmes grykës malore Strazhë.

Ndalesa që u vendos në orën 09.45 për shkak të reshjeve të rrëmbyeshme të borës është hequr në orën 12:05.

Nga LAMM informojnë se mbetet në fuqi ndalesa për qarkullim për automjete të rënda transportuese në drejtimin rrugor Mavrovë- Dibër të vendosur në orën 09.30 poashtu për shkak të reshjeve të rrëmbyeshme të borës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

likov

Procesi në Likovë po zhvillohet pa pengesa. Fetai: Në zonat rurale fluksi më i madh është pas orës 15

Zgjedhje votime vota Maqedoni

KSHZ: 35.89 % votuan deri në ora 15:00

Screenshot_2024-04-24-16-05-49-430_com.facebook.katana-edit

Shefik Bajrami shkel rëndë urdhrat e Ministrisë së Brendhsme, nxjerr nga shtabi i SPB – Tetovë policët e deleguar për të qenë pjesë të shtabit

INFO

NA NDIQ