Iseni: A duhet me ndrru emrin Goran për një avancim se me Driton s’pe do

INA
INA

21/09/2023

Ish ushtari i UÇK-së, Driton Iseni ka vite që punon në punë shteti dhe nuk është avansuar.

Për çudi me 16 vite përvojë pune dhe fakultet të kryer, akoma është në pozitën e ulët të një nëpunësi. Ai ka reaguar për fatin e tij dhe të shumë admistratorëve që për vite me radhë, në kundërshtim me ligjin, njihen me nofkën si ” pomllad sorabotnik” .

“A duhet me ndrru emrin Goran për një avancim, se në Driton për 15 s’pe do” ka shkruar ai. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ali-ahmeti-sllupcan

Tropoja e shpallë “Qytetar Nderi” Ali Ahmetin

IMG_6975

Ferati: Ja kush qëndron pas protestave kundër paraleles shqipe në Çashkë

Talat Xhaferi3

Xhaferi: Autoritetet ta zbardhin deri në fund rastin me Vanjën

ndertim

Në Maqedoni hipotekat ulen, ndërtimet dhe kreditë nuk ndalen

vrasesit vanja palevski

Palevski kishte disa akuza penale

IMG_6973

Ky është babai i 14 vjeçares së vrarë në Shkup duke e sjellur në gjykatë

IMG_6971

Ziadin Sela: ASH-së i takon anëtari në KSHZ, Lëvizja Besa ka përfaqësuesin e LSDM-së dhe Izet Mexhiti ka përfaqësuesin e BDI-së (VIDEO)

Bilall Kasami

Kasami: Ky pushtet nga frika e humbjes, ka vendosur të manipulojë zgjedhjet

Levizja Evropiane per ndryshim LEN opozita shqiptare

Gashi: Pushteti po përgatit falsifikimin e zgjedhjeve, ne nuk do ta lejojmë këtë!

INFO

NA NDIQ