Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

Picture of INA
INA

30/05/2024

Kurioziteti ka qenë shumë i madh për historinë e Heidit dhe Romeos. Madje duket se jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë.

Historia e Heidit dhe Romeos ka pushtuar mediat italine, në të cilat i kanë quajtur edhe të martuar. Madje ata nuk kanë ngurruar të shkruajnë për ta edhe tashmë që çifti po shijon romancën bashkë..

Edhe pse kjo gjë është pritur dhe është folur mes banorëve duket se Romeo dhe Heidi po mbajnë me kuriozitet edhe Italinë veç Shqipërisë.

TË FUNDIT
53 minuta
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
6 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
6 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
7 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
8 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon

ME TE LEXUARA

6 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
53 minuta
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
1 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
8 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
8 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
7 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
6 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-25-14-14-56-216_com.facebook.katana-edit

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luiz-dhe-ryan

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?

heidi

Heidi publikon momentin intim me Romeon

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ