Hiti i ri/ Dhurata Dora po vjen në bashkëpunim me reperin austriak

INA
INA

25/07/2023

Hiti i ri/ Dhurata Dora po vjen në bashkëpunim me reperin austriak

Kur kanë kaluar vetëm pesë ditë pas projektit super të suksesshëm të këngës “Pa mu”, Dhurata Dora vjen me një super lajm. Këngëtarja ka gati projektin e radhës se kësaj here vjen në bashkëpunim.

Ajo ka bashkuar forcat me reperin e famshëm austriak, Raf Camora. Dyshja po bashkëpunojnë për këngën “Palma” e cila do të publikohet me datë 27 korrik në ora 23:59.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i Dhuratës me artistë të huaj. Vite më parë ajo solli hitin me Azet, i cili jeton dhe vepron në Gjermani.

Mezi presim hitin e radhës të saj!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ