Hodhi akuza të forta ndaj tij në Big Brother, Juli e paralajmëron Jetmirin

Picture of INA
INA

06/06/2024

Ka pak ditë që ka përfunduar edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania 3.

Julian Deda, i cili u shpall finalisti i dytë, këtë herë mori vëmendje me një shkrim të ndarë në InstaStory.

SHIKO KËTU

Ai ka publikuar një deklaratë të ish-banorit Jetmir Salaj, i cili kishte hedhur akuza kundrejt aktorit gjatë kohës sa ishin në BBVA.

I njëjti thotë se duhet të ia vërtetojë këtë ose do t’ia bëjë një padi për shpifje.

“Kanë pranuar Juli në rastin e tij se si ka abuzuar me të drejtën publike duke përmendur emrin e një personazhi publik ku ka marrë pjesë në një tender publik, kanë falsifikuar tenderin dhe janë bërë pjesë e këtij falsifikimi”, ishte shprehur Salaj.

Tutje, shtoi: “Atë e ka thënë pikërisht Jul Deda me gojën e tij duke përfshirë të tretë nga jashtë dhe unë do t’u lutesha t’a sillnit në vëmendje”.

Deda nga ana tjetër tha: “Jetmir Salaj kur të kesh kohë duhet të ma vërtetosh, përndryshe kjo deklaratë publike meriton një padi spektakolare për shpifje dhe prishje imazhi”.

TË FUNDIT
10 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
15 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
16 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
16 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
17 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

ME TE LEXUARA

16 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
15 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
10 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
17 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
17 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)
16 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)

LEXO MË SHUMË

gentian zenelaj

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luizi

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)

heidi romeo

Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ