Hodhi akuza të mëdha ndaj tij në Big Brother, Juli e paralajmëron Jetmirin: Duhet të ma vërtetosh, përndryshe meriton një padi për shpifje

Picture of INA
INA

04/06/2024

Ka pak ditë që ka përfunduar edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania 3.

Julian Deda, i cili u shpall finalisti i dytë, këtë herë mori vëmendje me një shkrim të ndarë në InstaStory.

Ai ka publikuar një deklaratë të ish-banorit Jetmir Salaj, i cili kishte hedhur akuza kundrejt aktorit gjatë kohës sa ishin në BBVA.

I njëjti thotë se duhet të ia vërtetojë këtë ose do t’ia bëjë një padi për shpifje.

“Kanë pranuar Juli në rastin e tij se si ka abuzuar me të drejtën publike duke përmendur emrin e një personazhi publik ku ka marrë pjesë në një tender publik, kanë falsifikuar tenderin dhe janë bërë pjesë e këtij falsifikimi”, ishte shprehur Salaj.

Tutje, shtoi: “Atë e ka thënë pikërisht Jul Deda me gojën e tij duke përfshirë të tretë nga jashtë dhe unë do t’u lutesha t’a sillnit në vëmendje”.

Deda nga ana tjetër tha: “Jetmir Salaj kur të kesh kohë duhet të ma vërtetosh, përndryshe kjo deklaratë publike meriton një padi spektakolare për shpifje dhe prishje imazhi”.

TË FUNDIT
7 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
14 orë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
14 orë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë
18 orë
Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime
18 orë
Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

ME TE LEXUARA

18 orë
Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë
18 orë
Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime
14 orë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë
14 orë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
7 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-14-19-39-11-373_com.facebook.katana-edit

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

INFO

NA NDIQ