“Hoqa dorë nga muzika për të…”, Luizi flet për Megin: Në sytë e Kiarës shoh atë që shihja dikur

Iliria News Agency
Iliria News Agency

29/04/2023

Luiz Ejlli gjithmonë është shfaqur i rezervuar për të folur në lidhje me të shkuarën e tij dhe mbi të gjitha, në lidhje me jetën dashurore.

Megjithatë, mbrëmjen e djehsme ai ka treguar një anë tjetër, teksa ishte duke folur me Nitën. Këngëtari ka folur për momentet e vështira që ka kaluar jashtë shtëpisë, ndërsa rrëfeu se kishte humbur gjithçka, përfshirë edhe shpresën, dhe se në mendje kishte një largim përfundimtar nga Shqipëria, për shkak se nuk e gjente veten askund edhe sa i përket karrierës.

Ai ka folur edhe për historinë e dashurisë me Megi Topallin, vajzën e Jozefina Topallit, ku ka treguar se është detyruar që të heqë dorë prej muzikës, për të ndjekur atë në Paris.

“Çfarë situatash kam kaluar këtu. Unë erdha dhe ndryshova komplet, u dashurova, u fejova, u martova, edhe pse ishte një traditë e të gjithë Big Brother-ave. Ë parë e lashë muzikën se bëra zgjedhjen, o me shku pas zemrës dhe me ik prej Shqipnie, o me ndejt në Shqipëri dhe me humb atë. Zgjodha, nuk mbaroi ashtu si do të doja.

Te sytë e Kiarës shoh atë që kam parë unë dikur te ai person, me vras veten dhe nuk e zhgënjej, atë që kam pësuar unë. Atë ditë që iu ula në gjunjë më dhimti në shpirt, dhe sinqerisht lojëra të tilla nuk do ja bëj më kurrë, kam frikë se ka filluar të më dojë më shumë sesa e dua unë”, tha Luizi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ