Hoxha nga Mitrovica: Pse po dridhet toka? Ja cili “mëkat” shkakton tërmetin! (VIDEO)

0

Nuk kanë të ndalur debatet dhe ligjeratat edhe në sferën fetare sa i përket tërmeteve që po ndodhin. E një koment të tillë në një ligjeratë të tij e ka shpjeguar edhe hoxha i njohur nga Mitrovica, Fatmir Latifi. Ai nuk mundur të mos e komentojë fatkeqësinë e madhe natyrore që pllakosi Shqipërinë, madje ka edhe shpjegimin e tij se pse ndodhin tërmetet dhe se pse po dridhet toka. Ja çka thotë ai:

Pse po dridhet toka? Ja cili “mëkat” shkakton tërmetin, tregon hoxha Fatmir Latifi!

Pse po dridhet toka? Ja cili “mëkat” shkakton tërmetin, tregon hoxha Fatmir Latifi!

Gepostet von TetovaSot am Montag, 2. Dezember 2019