Hoxha takim me studentë

Picture of ina-online
ina-online

06/11/2023

Kryetari i PDE-së, Arjanit Hoxha është takuar me student të Shkupit ku thotë se ata janë të gatshëm në rrugën dhe vizionin e tyre drejtë Evropës.

“Takim me një grup studentësh nga vendbanimet e Shkupit të cilët shprehën gatishmërinë e tyre për të dëgjuar vizionin tonë për ndërtimin e një gjenerate të re politike. Ndihem jashtëzakonisht krenar me kreativitetin dhe vullnetin për ndryshim të kësaj rinie të mrekullueshm” ka shkruar Hoxha.

TË FUNDIT
9 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
15 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
15 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
15 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
15 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

ME TE LEXUARA

9 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
18 orë
“Ujësjellës dhe Kanalizim”: Përdoreni ujin për pije, jo për t’i “flladitur” oborret e rrugët!
18 orë
Huamarrja nga Hungaria/ Mickoski: Orbani mik i vërtetë, Hajredini dyshon për kapacitetet e shtetit që t’i menaxhojë huamarrjet!
18 orë
Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!
16 orë
Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”
21 orë
Qytetarët ankohen për produkte të prishura dhe me afat të skaduar!
16 orë
Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1721587620945

Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

INFO

NA NDIQ