“Bik Kali” e “Bik Gomari”, Hoxhë Mazllami thotë se kush hyn në Big Brother është i pamoralshëm

ina-online
ina-online

10/01/2024

Hoxha, Mazllam Mazllami, i cili u bë i famshëm për “Mercedesin” të cilin tha se ia dhuroi xhemati për pensionim, ka folur edhe për formatin televiziv “Big Brother VIP Kosova”.

Ai në një intervistë për lajmi.net ka thënë se ky format është një degradim për familjen e shoqërinë shqiptare.

Mazllami i fajësoi edhe prindërit që po i lejojnë fëmijët e tyre të futen aty.

“Na qysh në fillim ju kemi thënë se “Big Brother” dhe plotë të ngjashme, zhveshur… Baba edhe nana po e merr vajzën edhe po e çon atje brenda edhe në mbrëmje të dytë para televizionit. Shumë të paedukatë e të pamoralshëm e pakarakter duhet me qenë, me marrë evladin e me shti në qat mes”, tha ai.

Hoxha Mazllam Mazllami, nuk u ndal me kaq ndaj kritikave ndaj produksionit, ku me ironi tha se është dashur t’i lihet emri “Bik Kali”, apo “Bik Gomari”.

“Duhet me qenë shumë i ulët prej karakterit të tij për me hy aty. Ata që hynë aty e ndijnë vetën shumë të ngritun ashtu qysh po e lyp Evropa. Pse s’ja keni ngjitë përshembull “Big Kali”, “Big Gomari”, tha ai. /Lajmi.net/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

reuten

Reuten: Sanksionuam Kosovën, jo agresorin – duhen hapa ndaj Vuçiqit e Dodikut

David-Philips

Serbët le të shkojnë në Serbi, nëse duan të përdorin dinarin, thotë ish-zyrtari amerikan

nexhmedin spahiu

Spahiu publikon disertacionin e doktoraturës në matematikë, paralajmëron se do t’jua nxjerrë “notat e dobëta” disave

vjosa osmani ushtria fsk

Kërkohet shërbimi ushtarak në Kosovë pas kërcënimeve të Serbisë

Kurti

Kurti: “Lista Serbe” e lidhur me Vuçiqin dhe Putinin

Vjosa Osmani Erdogan

Osmani falënderon Erdoganin për mbështetjen ndaj Kosovës

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

kfor

Eksperti amerikan zbulon planin e Vuçiqit – jep këtë parashikim? (FOTO)

nexhmedin spahiu

Parashikimet e Profesor Spahiut që i vërtetoi koha

INFO

NA NDIQ