“Humba punën dhe gruan e kisha sëmurë”, shqiptari kapet në “shtëpi bari”, dëbohet në Atdhe

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26/04/2023

Arben Cerpja 43-vjeç do të ekstradohet në Shqipëri pasi u kap duke kultivuar kanabis në Britani.

Mediat e huaja shkruajnë se 43-vjeçari kishte shkuar në Britaninë e Madhepër të punuar në ndërtim, pasi në vendin e tij kishte humbur punën.

Gjithashtu ai ka treguar se i duheshin para pasi kishte bashkëshorten të sëmurë me kancer.

Duke qenë se nuk arriti të gjente punë, ai u përfshi në trafikun e lëndëve narkotike. Gjatë një operacioni kundër trafikut të drogës u zbulua edhe ‘shtëpia e barit’ ku punonte shqiptari.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

1

Oda kërçovare në Zvicër ndau mirënjohje për veprimtarë dhe personalitete të suksesshëm të diasporës

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

avio-bileta-pasaport

Pse duhet ta rezervoni fluturimin për në 5 të mëngjesit

policia gjermane gjermani

Gjermani: 4 të vrarë nga të shtënat me armë zjarri në një familje

gjermani jeta

Janë dyfishuar çmimet e naftës dhe gazit në Gjermani, gjermanët mezi i’a dalin

Blinken

Blinken përmend vajzat shqiptare që kanë “pushtuar” Amerikën dhe restorantin e traditës shqiptare në Nju Jork

gjermania-780x470

A po rikthehet shërbimi ushtarak i detyrueshëm në Gjermani?

shqiponja-me-duar

“Krenarbëria” për herë të parë jepen çmime për krijimtarinë Arbëreshe (FOTO)

margarita magi camaj

Avokatja e parë shqiptare në Grammy 2024

INFO

NA NDIQ