Humbet ky papagall në Shkup, kush e gjen merr shpërblim prej 1000 euro

INA
INA

27/02/2024

Në një grup për kafshë në rrjetin facebook pronari i një papagalli të humbur ka bërë një postim jo të zakonshëm.

“Të dashur miq,
Cher është larguar për më shumë se 2 ditë. Ka fluturuar dhe ne nuk mund ta gjejmë. Për herë të fundit është parë në lagjen është Orman pranë kartingut. Thirreni, ajo është e zbutur, ajo nuk do t’ju kafshojë. Zgjate dorën, jo pëllëmbën dhe trego durim, do të vijë. Mos iu afroni me peshqir apo batanije dhe mos ja kapni qafën nga përpara. Nëse ju vjen në dorë, vendoseni të mbyllur. Nëse duhet ta kapni me duar, atëherë kapeni pas qafës pa e shtrënguar ose në shpinë.
Ju lutem kush ka ndonje informacion le te na japë në numrin 076 302 321.
Një çmim prej 1000 eurosh po vjen!!!”, shkruan në njoftim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

INFO

NA NDIQ